Şehit Avukat Mehmet Özel İlkokulu'ndan Anlamlı Etkinlik.

17.07.2019 - Çarşamba 10:02

Yüreğir ilçesine bağlı Şehit Avukat Mehmet Özel İlkokulunda 🇹🇷15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Etkinliği düzenlendi Düzenlenen etkinliğe Yüreğir ilçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl , Yüreğir ilçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik,Yüreğir ilçe şube müdürleri Yüreğir ilçesi okul müdürleri,veliler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Yapılan etkinlikte konuşma yapan Okul Müdürü Kemal Yalçın Okulumuz yaz okuluna devam eden öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi zaferi ve şehitlerini anma anma töreni tertipledik. Bu anma programında bizleri yanlız bırakmayan Yüregir ilçe Kaymakamımız Sn. Oğuzhan Bingöl beye, Yüreğir İlçe Millieğitim müdürümüz Murat Çelik beye ,Şube müdürlerimize Okul müdürlerimize velilerimize ve öğrencilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. P

Konuşma sonrası Günün anlam ve önemini belirten konuşma slayt gösterileri öğrenciler tarafından 15 Temmuz marşı ilahiler ve şiirler okutuldu İmam Tarık Karadağ tarafından kuran tilaveti ve şehitlerimize dualar yapılıp daha sonra 15 Temmuz Figürlerinden ibaret resim sergisi düzenlendi.

YORUM YAZ