Yusuf Arısoy’dan Pozantılı Hemşehrilerine Müjde

08.08.2019 - Perşembe 21:12

Ak Parti Adana Büyükşehir ve Pozantı Belediye Meclis Üyesi Yusuf Arısoy çevre şehircilik bakanlığı aracılıği İle Pozantı’ya verilen Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu ve 500.000 Tl maddi hibe yardım Desteğini Sosyal Medyadan Pozantılı Hemşerilerine Duyurdu. Başta Ak Parti Genel Başkan yardımcıları Sayın. Jülide Sarıeroğlu, Ömer Çelik Olmak üzere Adana Milletvekilleri Tamer Dağlı, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, ve Abdullah Doğru’nun Girişimleri ile sonuçlanan destek için Teşekkür eden Arısoy şu ifadelere yer verdi;

“ 31 Mart yerel seçimleri sonrası Büyükşehir belediyesinin ilçemizde hizmet veren araçları merkeze çekmiş olmasından dolayı ilçemizde bir çok sıkıntılar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların bir nebze hafifletilmesi amacıyla Genel Başkan Yardımcılarımız ve milletvekillerimize ilettiğimiz taleplerimiz Çevre ve şehircilik Bakanımız Sayın. Murat Kurum tarafından Pozantı Belediyemize bir adet Sıkıştırmalı çöp aracı ve 500.000 tl hibe nakit desteği ile katkı koyduklarını bizlere bildirdiler.
Bu vesile ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Jülide Sarıeroğlu hanımefendiye, Genel Başkan Yardımcımız Parti Sözcümüz Sayın.Ömer Çelik beye,Milletvekillerimiz Tamer Dağlı,Mehmet Şükrü Erdinç,Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru beye tüm hemşehrilerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Pozantımıza İlçemize hayırlı olsun.” Dedi.

YORUM YAZ